Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Nedílnou součástí těchto pravidel je Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Produkty jsou rezervovány v reálném čase. Objednávka je k dispozici k platbě ihned po zadání. Rezervace zboží do 5 pracovních dnů v případě nepřijetí platby je objednávka smazána.

Expedice po obdržení platby nebo po obdržení objednávky (pokud je platba na místě). Standardní doba expedice je 1-2 pracovní dny, maximálně 5 pracovních dnů.

Platit můžete hned, nebo během týdnu.
Způsob platby:

  • Převodem na účet
  • PayPal
  • Dobírka
  • Platba bankovní kartouZpůsob dopravy:

  • pro objednávky od 0 do 1000 KČ vč. DPH - doručení 65 KČ
  • doručení zdarma pro objednávky >1000 KČ vč. DPH

Dobírka + 35Kč pro objednávky <1000 KČ vč. DPH


Odkaz na dopravu do jiné zeměSlevy:

Při objednávce nad 1000 Kč je sleva 10% (a doprava k příjemci v ČR zdarma). Sleva se nevztahuje na velkoobchodní nebo akční zboží. Všechny objednávky jsou vyřizovány včetně DPH.


Podmínky poskytování služeb.

OKTA Trade s.r.o.

č.p. 444, 582 53 Štoky

IČO:28951077

DIČ:CZ28951077Cena produktu.
Základní měnou v obchodě je česká koruna. Kupující má právo vybrat a použít při platbách jinou měnu ze seznamu podporovaného obchodem. Převod měn probíhá automaticky na základě interních kurzů společnosti.
Cena produktu je platná v okamžiku zadání objednávky a může se dle uvážení Administrace změnit pouze v případě, že se shodují následující dvě podmínky:
1. výběr měny platby kupujícím je odlišný od základní měny
2. změna kurzu zvolené měny k základní měně o více než 10 % před okamžikem platby
Ve všech ostatních případech nelze cenu změnit.
Pokud je objednávka z jakéhokoli důvodu zrušena, bude provedena následná objednávka na základě aktuálních kurzů měn.
Cena dopravy se připočítává k částce objednávky, vypočítá se automaticky na základě místa určení a hmotnosti objednávky, včetně hmotnosti obalu. V případě neplánovaného navýšení ceny dodávky (až 15 % z kalkulovaných nákladů na doručení) nese veškeré náklady na úhradu dodatečných poplatků prodávající. V ostatních případech dle dohody s kupujícím.
Náklady na balení jsou zohledněny v ceně produktu a nelze je snížit.
Veškeré dodatečné náklady, jako jsou celní poplatky, cla atd., pokud existují, hradí kupující v souladu se zákony své země.
Všechny objednávky jsou vyřizovány včetně DPH.
Pokud máte platné DIČ, zasíláme zboží v EU bez DPH v souladu s právem EU. Chcete-li tak učinit, nezapomeňte nám před první objednávkou poslat e-mail prostřednictvím formuláře pro zpětnou vazbu! Pokud zadáte objednávku a chcete vystavit vývozní prohlášení, napište nám.


Objednávání zboží.
Produkty lze objednat prostřednictvím internetového obchodu. Po zadání objednávky obdrží kupující zprávu s objednávkovým formulářem. Při zadávání objednávky jsou všechny produkty rezervovány v požadovaném a dostupném množství. Po zadání objednávky je ihned k dispozici k platbě. Sleva, DPH a doprava se počítají automaticky. Ve vytvořené objednávce nelze provádět změny, pokud je potřeba objednávku změnit, napište nám a objednávku zrušíme. Po zrušení objednávky je produkt odebrán z rezervy a je k dispozici pro opětovné objednání.

Podmínky a postup plnění objednávky.
Objednávka je expedována v závislosti na vytížení skladu, standardní doba expedice je 1-2 pracovní dny od data platby, maximálně 5 pracovních dnů. Pokud chcete, aby byla vaše objednávka odeslána do určitého data, kontaktujte prosím administraci, aby nedošlo k nedorozuměním. Pokud existují nějaké cenové akce, může se doba balení prodloužit.


Platba za objednávku.
Objednávka je expedována až po úplném zaplacení kupujícím. Platbu za objednávku provádí kupující prostřednictvím platebních systémů poskytovaných prodávajícím, převodem nebo pomocí platebních karet. Upozorňujeme, že pro některé speciální skupiny kupujících (velkoobchodníci se slevou) nejsou dostupné všechny možnosti platby. V případě nepřijetí nebo neúplného přijetí platby do 5 pracovních dnů po zadání objednávky je objednávka vymazána ze systému.
Po dohodě s administraci je možné prodloužit platební lhůtu nebo předčasné ukončení/změna objednávky.


Doručení objednávky.
Doručení objednávky je realizováno pomocí služeb České pošty a dalších společností dostupných pro zemi doručení objednávky. V některých případech je po dohodě s administraci možné využít mezinárodní doručovací služby nebo využít doplňkové služby jako pojištění nákladu apod. Sazby doručení se odvíjejí od hmotnosti objednávky včetně balení, typu doručení a místa určení a odpovídají sazbám použité zásilkové služby.
Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího okamžikem předání zboží přepravní službě. Prodávající nenese odpovědnost za případné konfliktní situace vzniklé v důsledku omezení přepravy zboží platných v zemi kupujícího.

Vrácení zboží, vady a chyby při dokončení objednávky.
Vrácení zboží je možné do 14 dnů po obdržení (lhůtu lze po dohodě s administraci prodloužit), nákup bez udání důvodu vrácení za předpokladu, že zboží je neporušené, obal je neporušený a existují doklady potvrzující nákup (pokud se s administraci nedohodne jinak). Kupující sám hradí náklady na dopravu a celní odbavení zboží prodávajícímu. Po obdržení vráceného zboží prodávajícím a potvrzení jeho bezpečnosti má kupující právo buď zboží vyměnit za obdobné v hodnotě, nebo požádat o vrácení peněz dříve zaplacených za vrácené zboží. Pokud je podána žádost o vrácení peněz, strany po dohodě zvolí možnost jejich vrácení kupujícímu.


Pokud je zjištěna vada, musí kupující informovat administraci o položkách, které mají být vyměněny, a zaslat fotografii vadného produktu. Na základě fotografie administraci rozhodne, zda se jedná o závadu. Pro kupující v ČR je zboží v každém případě vráceno, pokud kupující nechce využít jiné kompenzace. U kupujících z jiných zemí bude vada z důvodu drahé dodávky posouzena podle druhu:
1. nezhorší vlastnosti zboží
2. mírně zhorší vlastnosti zboží
3. výrazně zhorší vlastnosti zboží
Náhrada škody záleží na typu závady. V případě mírného zhoršení vlastností zboží poskytuje administraci slevu na vadné zboží ve výši 20 %. O kterou bude snížena částka další objednávky. Pokud vada výrazně zhorší vlastnosti produktu, poskytuje administraci kupujícímu několik možností výměny vadného produktu:
1. zaslání podobného produktu (na náklady obchodu)
2. vrácení částky zaplacené za vadný produkt (s výhradou pomocí platebního systému umožňujícího vrácení peněz)
3. připsání částky zaplacené za vadné zboží k další objednávce.
V případě nesouhlasu má kupující vždy právo na vrácení zboží v souladu s podmínkami vrácení zboží.

Během kompletace objednávek může být zjištěn rozdíl mezi skladovými zásobami a zásobami na prodejně nebo může být zjištěno vadné zboží. V takovém případě nebude obchod z objektivních důvodů schopna objednávku vyřídit v plném rozsahu. Při zadávání objednávky si kupující může zvolit možnost - vrátit peníze za chybějící zboží nebo se obrátit s žádostí o výměnu zboží. Pokud tuto možnost nezvolí nebo zvolí možnost vrácení peněz, budou mu peníze za chybějící zboží vráceny. Pokud je zvolena možnost kontaktovat pro výměnu, bude nabídnuta výměna jakéhokoli zboží až do výše ceny chybějícího zboží +20 %. U některých možností platby (mezinárodní bankovní převod, převod peněz) není možné provést částečné vrácení peněz, takže v každém případě dojde pouze k výměně zboží.


Pokud kupující po obdržení objednávky zjistí absenci nebo nesrovnalosti některého objednaného produktu, Administrace, je-li to možné, zašle zdarma náhradní. Pokud není možné zaslat náhradní, je kupujícímu nabídnuto zaslání jiného produktu. Pro odeslání náhradního zboží není časově omezeno, protože objednání zboží, které není skladem, může často trvat dlouho. Administraci se zavazuje učinit veškerá opatření k co nejrychlejšímu objednání chybějícího produktu.
K opravě všech chyb v jedné objednávce je přidělena pouze jedna bezplatná dodávka. Pokud se po odeslání náhradního dílu objeví nějaké další chyby, bude zákazník požádán, aby zaplatil další poštovné nebo počkal na odeslání náhradního dílu při další objednávce, v závislosti na dostupnosti místa.

Informace o produktech a doporučení:
· Produkty prezentované v obchodě jsou zakoupeny pouze přímo od výrobce nebo od oficiálního zástupce administraci garantuje shodu s uvedenou značkou výrobce.
· Společnost zaručuje, že výrobek odpovídá značce uvedené na štítku s výjimkou technických chyb.
· Vezměte prosím na vědomí, že barvy produktu zobrazené na vašem monitoru se mohou lišit od skutečných barev v důsledku kalibrace a specifikací monitoru a také světelných podmínek.
· Hmotnost zboží odpovídá deklarované s přesností na 0,5 gramu, s výjimkou zboží v originálním balení.
· Velikost výrobku je určena označením výrobce nebo selektivním měřením pomocí elektronických prostředků se stupnicí měření 0,05 mm.
· Další informace o produktu můžete vždy získat z administrace obchodu.
Použití klasických převodních systémů prodlužuje dobu potřebnou k připsání platby na několik dní.
Dodatečné povrchové úpravy a zpracování zboží cizími firmami mohou být horší kvality než povrchová úprava výrobce.

Produkt je v současné době vyprodán. Níže zadejte svou e-mailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude produkt k dispozici.

Email